facebookrss rssfacebook Sosyal Medya Takip:
Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için arayın: (0212)663 81 44

Macbook Teknik Servis iStanbul

"Macbook Pro ile servisinize geldiğimde ekranı ve kasası kırıktı, bataryası sorunluydu tüm problemlerini kısa süre içinde çözüme ulaştırdınız. Teşekkürler.."
-Ahmet Haktar (Ankara)

Apple Macbook Pro Teknik Servis iStanbul Bakım Fiyatları
Apple Macbook Pro iStanbul Teknik Servis Hizmetleri..

Macbook Pro Servis iStanbul ve Türkiye'nin tüm ilçelerine servis vermekte olan teknik ekibimiz, teknik servis ihtiyaçlarınızı hemen anında karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz! Yeşilköy iStanbul'da bulunan teknik servisimize acil olarak getirdiğiniz Apple Macbook, iMac gibi cihazlarınızı getirdiğiniz anda hemen, arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz. Genellikle Servis süreleri 1-3 saat arası değişebilir. iPhone lar 1-2 saat içinde, iPad ler ise 2-4 saat arası servis süreleri değişiklik gösterebilir.

Uygun fiyatlarımız sizinde bütçenize uyarsa cihazın gerekli teknik servis, onarım işlemleri yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Servisimiz iStanbul'da konumlanmıştır ancak Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye'den kargo ücretsiz şekilde adresimize gönderdiğiniz arızalı cihazların tamirini en kısa sürede adresinize ücretsiz ulaştırıyoruz. iPhone Teknik Servis iPhone Apple iPad Blackberry gibi cihazların teknik servislerini anında onarımını yapıyoruz.

Apple ailesinden iPhone iPad de dahil Klavye değişimi, Trackpad değişimi, Topcase Üst Kasa değişimi LCD ekran değişimi, Yazılım problemleri, Home tuşu problemi, Kırık LCD Ekran, Batarya değişimi, Sistem kurulumu gibi birçok servis onarım ve tamiri yapılmaktadır. iPad iPhone ön camı, ekranı kırıldı diyorsanız tamiri cam değişimi dokumatik değişimi yapıyoruz. Su döküldü, camı kırıldı, dokunmatik problemi oldu, kablosuz çekmiyor, wifi problemi gibi daha birçok sorunun giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Yetkili Servis Noktaları genellikle arızalı cihazları en erken 2 hafta içinde teslim edebilmektedir. Ancak özel servisler Apple, iPhone, iPad, Macbook, iMac gibi cihazları 2 haftadan daha az bir süre içinde tamiri ve/veya onarımını gerçekleştirmektedir. Yetkili Servis fiyatları özel servislere göre daha yüksektir. Dolayısıyla fiyat ve servis hızı en önemli kriterleriniz arasındaysa özel servis seçmenizde fayda var. Aralarındaki tek fark Apple tarafından yetkilendirilmeleridir.

Özel servis seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında kurumun ve çalışanların deneyimidir. En önemlisi ise size güven veren bir servisle çalışmanızdır. Bilirsiniz servislerin bazıları orjinal yedek parça yerine yan sanayi yedek parça kullanmadır.Güven analizini iyi yapmalısınız. Internet bunun için en uygun yoldur. Servis veren firmanın güvenilirliğini internet forum ve tartışma sitelerinden mutlaka araştırın.

Macbook, Apple tarafından üretilen ve tüm dünya tarafından “en iyi bilgisayar” olarak gösterilen teknoloji harikası bir laptop türüdür. Kısaca “Mac” olarak da adlandırılır. Kullanım alanına bağlı olarak bir çok modeli bulunuyor. Genel itibariyle Macbook Air ve Macbook Pro olarak incelememiz mümkündür.


Macbook Air
Apple telefon ve tabletlerinde göstermiş olduğu tasarım harikasını bilgisayarlara da yansıtmayı başarmıştır. 2013 yılında üretilen Macbook Air model bilgisayarlar sadece 1 kg olmasının yanı sıra inceliği ve barındırdığı donanım özellikleriyle de neden en iyi bilgisayar markası olduğunu kanıtlamayı başarmaktadır. Macbook Air genellikle küçük inç modelleriyle piyasaya sürülmüştür. 11.6”, 13” ve 15” modelleri yoğun ilgi görmektedir. Macbook Air, iş ve ofislerde kullanılmaktan ziyade günlük işlerde ve seyahatlerde uygundur. Zira oldukça küçük ve hafif olduğundan dolayı seyahatlerde klavyeli tablet olarak görülebilir.


Macbook Air oldukça zarif bir görünüme sahip olmasına karşın i5 işlemci 4gb Ram gibi özellikleriyle donanım açısından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. İçerisinde Mac OS X işletim sistemi yer almaktadır. Bilgisayarı satın alan kişiler bu yazılımın güncellemesinden otomatik olarak yararlanmaktadır. 2013 yılından itibaren üretilen Macbook Air modellerinde SDD vardır ve veri işleme hızında ciddi bir artış olduğu gözlemlenmiştir.


Macbook Pro
Macbook Pro ise isminden de anlaşılacağı üzere Mac serisinin en gelişmiş modelidir. Air’e nazaran daha büyük ve ağırdır. Bununla paralel olarak işlemcisi ekran kartı ve hafızasıyla Air modelinden üstün olarak üretilmektedir. İş için oldukça uygun olan Macbook Pro, çizim yapan kişilerin imdatına yetişmektedir. Macbook Pro oldukça dayanıklı bir cihaz olduğundan dolayı tıpkı Air gibi yazılım açısından herhangi bir sorun çıkarma ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Macbook Pro kalın olduğundan dolayı ısınma problemi yaşatmaz. Air ile benzer bir tasarıma sahip olup oldukça şık görünmektedir.


Macbook Air ve Macbook Pro’nun bir çok ortak özelliği bulunmaktadır. Özellikle ikisinin de bataryası oldukça tatmin edici seviyededir. Zira Macbook’lar normal bir kullanımda 5 saate varan batarya sunmaktadır. Bu süre laptopta bir rekordur ve alternatifi bulunmamaktadır. Kullanım alanınıza bağlı olarak sizler de Air veya Pro modellerinden birini tercih ederek Apple güvencesi altında çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Diğer bilgisayarlar gibi Mac’e anti virüs kurmanız gerekmediğini hatırlatalım. Zira Apple oldukça güvenli işletim sistemi ürettiği için Mac OS X’e virüs girme ihtimali neredeyse bulunmamaktadır. Tıpkı tablet gibi görünümü olan Mac OS X kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğer ilk kez Mac kullanacaksanız bir süre alışma faslınız olabilir. Ancak bu süreci atlattıktan sonra Apple kullanmanın ne kadar büyük bir ayrıcalık olduğunu fark edeceksiniz.


Firmamız Macbook yetkiliği servisliğini yapmaktadır. Eğer Mac bilgisayarlarınızda herhangi bir problem yaşadıysanız hemen teknik servisimize getirerek ilgili sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Macbook’un yazılım açısından herhangi bir problem çıkarması pek mümkün olmasa da, temasa bağlı olarak bir takım donanımsal hasarlar meydana getirmiş olabilir. Bu da sistemin stabil çalışmasını engelleyebilir. Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına sizleri cihazlarınızla birlikte servisimize bekliyoruz.
Diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi Macbook’ta ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Donanım açısından eş değer laptoplara nazaran 2 katı yüksek fiyata satışta olması kullanıcıları diğer modellere yönelmesine neden olmaktadır. Oysa ki Macbook kullandığınızda ücretini fazlasıyla hak ettiğini görerek, neden bu zamana kadar Mac tercih etmediğinizi kendinize soracaksınız. Macbook kullanmak bir ayrıcalıktır. Tüm dünya tarafından kabul görmüş gerçek şudur ki, Steve Jobs önderliğinde oluşturulan Mac OS X dünyadaki en stabil ve en iyi işletim sistemidir.

Türkiye'nin Heryerinden Ücretsiz Kargo ile Gönderim!
KARGO ÜCRETİ YOK! Türkiye'nin neresinde olursanız olun, arızalı Apple iPhone iPad Macbook cihazlarınızı ücret ödemeden kargoya verin, onarımı tamamlandıktan sonra adresinize ücretsiz şekilde kargolayalım..

Gözünüzün Önünde Hemen Onarım! Günlerce Beklemeye SON!
iPhone iPad Teknik Servis ihtiyaçlarınızı anında hemen gözünüzün önünde karşılıyoruz! Cihazınızı getirin hemen gözünüzün önünde tamirini yapalım..

İstanbul Macbook Pro Retina Yedek Parça ve Onarım Merkezi

Macbook Pro Servis, hizmetlerimiz profesyonel kadromuzla sorun odaklı ve mümkün olduğunca en kısa zamanda yapılmaktadır. Yapılan tamir ve onarımlar garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

macbook retina anakart macbook pro retina servis

Garantili Macbook Onarım / Tamir / Servis - Yeşilköy Bakırköy Ataköy Florya

Firmamız tarafından kullanılan tüm parçalar %100 Orjinaldir, Türk Ticaret Kanunu'nun yasal zorunluluğu dahilinde yedek parçalar 1 Yıl Garantilidir. %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, memnun kalmazsanız paranız koşulsuz iade edilir.

Akıllı telefonların en büyük problemlerinden birisi de oldukça kısa süren şarjlardır. Akıllı telefonların gücünün ve işlevinin artması şarj sorununu beraberinde getirmektedir. Özellikle iOS işletim sistemine ait iPhone ve iPad ürünleri şarj konusunda diğer akıllı telefonlara nazaran daha dayanıklı olsa da yine de yeterli seviyede değildir. Aktif 3G kullanımıyla batarya 1 gün yetmemektedir. Ancak bilmelisiniz ki şarj konusunda sizin de yapabilecekleriniz vardır. Battery Doctor uygulaması başta olmak üzere bataryanın ömrünü uzatma konusunda sizlere yardımcı olabilecek bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar iPhone’ların ömrünü artırmaktadır. Cihazın bataryasını neyin tükettiğini sayısal veriler ile ispatlayan bu tarz uygulamalar kullanıcılara bir takım öneriler sunmaktadır. Örneğin ekran parlaklığı, 3G veri bağlantısı gibi konulara değinerek; bunların kapatıldığı takdirde şarj süresinde ne kadar artışın olacağını göstermektedir. Eğer bu önerileri dikkate alırsanız ve bataryayı sömüren bu özellikleri kapatırsanız cihazın 1 günü aşan batarya süresine ulaştığına şahitlik edeceksiniz.


Kullanım haricinde bazı iPhone ve iPad cihazlarında donanıma bağlı olarak batarya problemleri çıkabilmektedir. Batarya sorunu yaşayan cihazlar normal kullanım süresinden 2 kat daha az kullanılabilmektedir. Bu tarz cihazların problemine çözüm önerileri sunabilmemiz adına iPhone servis Halkalı telefonunuzla beraber gelmeniz gerekmektedir.


iPhone Pil Batarya Değişimi Tamiri Onarımı Teknik Servis Fiyatı
Batarya bir telefon için çok önemli bir unsurdur. Örneğin bir yolculuğa çıktığınızı düşünün. Eğer şarj aletiniz yanınızda bulunmuyorsa yani telefonun bataryasını dolduracak durumda değilseniz zor durumlar yaşayabilirsiniz. Çünkü telefon, günümüz koşulları baz alındığında hayatın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle söz konusu bir iPhone olduğunda, hayata sunduğu kolaylıklar göz önüne alındığında mutlak suretle her daim telefonun yüksek bataryaya sahip olması temenni edilmektedir.
iPhone ve iPad’ler konusunda batarya problemi çekiyorsanız üzülmenize hiç gerek yok. iPhone servis Halkalı batarya konusunda uzun yıllar boyunca eğitim almış servis ekip çalışanları bulunmaktadır. Cihazlarınızda hangi pil – batarya problemi olursa olsun en kısa sürede çözüm önerileri getireceklerinden emin olabilirsiniz.


iPhone ve iPad akıllı cihazlar kapsamındaki en kullanışlı -sırasıyla- telefon ve tablet unvanına sahiptir. Bir Apple kullanıcısı kendini oldukça şanslı hissediyorsa bu konuda sonuna kadar haklıdır. Steve Jobs’tan bu yana gelişimini sürdüren Apple, iPhone 5 ve iOS 7 işletim sistemi ile de döneme ayak uydurmaya çalışan telefon ve işletim sistemini hazırlamaya devam etmektedir. iPhone servis Halkalı tüm iPhone modellerine ulaşabileceğiniz gibi, işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilir; iOS 7’nin yenilikleri konusunda bilgi edinebilir ve hangi cihazların iOS 7’ye geçebileceği sorabilirsiniz.


Apple çalışanları her daim kendini geliştirmeye çalışan ve yeniliklere açık mühendislerden oluşmaktadır. Firmamız da Apple’ın bu felsefesini ilke edinmiş, Apple ürünleri konusunda uzman kişileri bulundurmaktayız. Böylece Apple ürünlerinde çıkacak tüm problemlere karşı ne hızlı ve en uygun fiyatlarla çözüm önerisi sunma garantisi verebiliyoruz. İstanbul’un hemen her semtinde bulunması bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzun bir nevi göstergesi halindedir.


iPhone servis Halkalı gelerek teknik ekibimiz ile tanışabilirsiniz. Sürekli araştırmalara devam ettiğimizden dolayı iPhone ve iPad konularında her gün yeni bulgular elde etmeye devam ediyoruz. Apple ürünleri gizemi tam olarak bir türlü çözülemeyen ve basına yansımamış bir çok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler ekibimiz tarafından tespit edilip mümkün olduğu kadar müşterilere anlatılmaya çalışılmaktadır. Apple tüm bu özellikleri ile akıllı telefon ve tabletler pazarında neden 1 numara olduğunu kanıtlamaktadır.


iphone servis

İletişim Bilgileri
Bizimle iletişime geçin..

Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı Cad. No1 Yeşilköy İstanbul
Telefon: (0212) 663 81 44
Teknik Servis: (0212) 663 81 44
GSM: (0506) 480 34 59 (WhatsApp)

garantili iphone servis

Yararlı Bilgiler Klavuzu
iPhone, iPad, Galaxy hakkında yararlı bilgiler

iPhone 4: 7 Haziran 2010'da piyasaya sürülmüştür. 3gs modelinden sonra piyasaya çıkan 4, daha sonra S modeliyle bir hayli kendinden söz ettirmişti.
iPhone 5: 8MP Kamerası 3264×2448 çözünürlükte fotoğraf çekme özelliğine sahip..
iPhone 5s: Apple hayranları store un önünde şimdiden 5s için kamp kurdular. (09.09.13)
iPhone 6: Piyasaya henüz çıkmadı ancak uzmanlar 6 için radikal kararlar almayı düşünüldüğünü belirtiyorlar.
Samsung Galaxy S4: 4 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür
Samsung Galaxy S3: Ön kamera göz hareketlerinizi takip ederek ekranın kararmasını önler.
iPad 4: İlk iPad 27 Ocak 2010 tarihinde Amerika'da duyuruldu.

Açık Adres (Yol Tarifi)
Yeşilköy Tren İstasyonunun karşısında Yatsan Tempur mağazasının yanındayız.

Trenle Ulaşım: Yeşilköy Tren İstasyonundan çıktığınızda hemen sağ tarafta Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Özel Araçla Ulaşım: Bakırköy tarafından gelecekler için sahil yolundan Florya istikametine devam ederken Yeşilyurt/Yeşilköy tabelasından sağa dönüyorsunuz, öncelikle Yeşilyurt çarşıdan geçiyorsunuz (ışıklar) devam ediyorsunuz, daha sonra 400mt ilerde sağda tren istasyonu görünür, hemen karşısında solda Yatsan Tempur mağazasının yanında.
Diğer Toplu Taşıma ile Ulaşım: Taksim'den Sarı-Dolmuş lar direk yeşilköy'e geliyor (25-35dk). Kadıköy'den Taksime ulaşabilir veya Deniz Otobüsüyle Bakırköy'e gelebilirsiniz. Bakırköy'den Yeşilköye gelmek için Tren yada Minibüs (15dk) kullanabilirsiniz.

Haritadaki Konumumuz
Haritayı büyütüp konumumuzu tam olarak tespit edebilirsiniz.

pazar günleri açığız iphone servis istanbul ücretsiz kargo garantili iphone servis istanbul garantili iphone servis istanbul